Jasielskie Stowarzyszenie CONSENSUS

VII Konferencja Ekologiczna pn. „Sport – zdrowie – czyste środowisko”

Home  >>  Nasza działalność  >>  VII Konferencja Ekologiczna pn. „Sport – zdrowie – czyste środowisko”

VII Konferencja Ekologiczna pn. „Sport – zdrowie – czyste środowisko”

On 7 października, 2015, Posted by , In Nasza działalność, By ,,,,, , With No Comments

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle wspólnie z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie, Powiatowym Ośrodkiem Edukacji Nauczycieli w Jaśle oraz Jasielskim Stowarzyszeniem CONSENSUS organizuje po raz siódmy Konferencję Ekologiczną. Temat tegorocznej edycji brzmi: „Sport – zdrowie – czyste środowisko”.

Celem konferencji jest przede wszystkim kształtowanie świadomości ekologicznej młodzieży oraz dorosłych.

Konferencja odbędzie się 20 października 2015 r. w godz. 8.30 – 15.00 i składać będzie się z dwóch części: teoretycznej – wykłady w MDK w Jaśle oraz praktycznej – warsztaty w PWSZ w Krośnie (Kampus w Turaszówce). Wykłady oraz warsztaty z zakresu turystyki, wpływu zanieczyszczenia środowiska na zdrowie, nawyków zdrowotnych dzieci i młodzieży oraz zdrowego żywienia poprowadzą pracownicy naukowi PWSZ.

Serdecznie zapraszamy do udziału nauczycieli (liczba zgłoszeń z danej szkoły/placówki dowolna) oraz uczniów w wieku od 14 roku życia wzwyż (max. 3 uczniów ze szkoły).

Udział w Konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia udziału w Konferencji przyjmujemy do dnia 15 października 2015 r. na  formularzach znajdujących się poniżej (o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia).

Formularz zgłoszeniowy dla NAUCZYCIELI – VII Konferencja Ekologiczna

Formularz zgłoszeniowy dla UCZNIÓW – VII Konferencja Ekologiczna

Uczestniczący nauczyciele otrzymają zaświadczenia o udziale w Konferencji wydane przez POEN w Jaśle (nauczyciele szkół, których organy prowadzące nie posiadają umowy z POEN-em pokrywają jedynie koszt wydania zaświadczenia) oraz przez Niepubliczny Ośrodek Dokształcania przy PWSZ w Krośnie (za udział w warsztatach).

Organizatorzy zapewniają bezpłatny transport na trasie Jasło – Krosno-Turaszówka – Jasło (dojazd i powrót z warsztatów) oraz poczęstunek ok. godz. 11.00.
Do Jasła uczestnicy przyjeżdżają na własny koszt.

Dokładny program konferencji zostanie opublikowany na stronie www.mdk.kronet.pl w dniu 16.10.2015 r. Wszelkich informacji udziela – Agnieszka Kuczała, tel. 13 446 59 25.

Zapraszają:
Organizatorzy – Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie, Jasielskie Stowarzyszenie CONSENSUS, Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Jaśle
Patronat honorowy – Starosta Jasielski
Partner Główny – Grupa LOTOS SA

Patroni medialni: TV Jasło, Fakty Jasielskie, Gazeta Codzienna NOWINY, Radio Trendy, .twojejaslo.pl, jaslo4u.pl, terazjaslo.pl, ITVJaslo.pl, miastojaslo.pl, osobnica.pl

Plakat VII Konferencja ekologiczna

Comments are closed.